Trampolína s ochrannou sítí Silhouette trampoline Exit Toys 214*305 cm zelená

Popis produktu

Trampolína s ochrannou sítí Silhouette od holandské značky Exit Toys je kvalitní trampolína o rozměrech 214*305 cm, se kterou se zabaví chlapci i dívky již od 3 let. Trampolína je vybavena bezpečnostní sítí, jejíž vchod je vyznačen výrazným fluoreskujícím zeleným zipem pro lepší viditelnost. Kolem plochy pro skákání se nachází ochranná matrace, vybavená síťkou, která při skákání zabrání vklouznutí chodidla do prostoru s pružinami.

O komfortní skákání se postará 72 oboustranných kónických pružin, díky kterým zůstanete ve vzduchu delší dobu a naučíte se více akrobatických triků. Trampolína je vybavena extra stabilním rámem, který je pozinkovaný a ošetřený práškovou technologií, díky čemuž skvěle odolává nepříznivým povětrnostním vlivům a korozi. Trampolína je mimořádně pevná, stojí na 4 kovových nohách ve tvaru písmene W, která zaručují vynikající stabilitu. Její luxusní design v zeleném provedení ozdobí každý dvůr a zahradu.

Trampolína umožňuje pohodlné skákání i pro menší děti, které si postupně zlepšují své schopnosti, trénují svalstvo na rukou a nohou, učí se odhadovat vzdálenosti a sílu odrazu. Celkové rozměry trampolíny i s bezpečnostní sítí jsou 244*342 cm, její výška je 262 cm a váha 85 kg. Doporučená nosnost trampolíny je 120 kg, přičemž celková testovaná nosnost trampolíny je 600 kg. Plocha na skákání má rozměry 150*241 cm a je ve výšce 79 cm od země.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, GS, EN71. Trampolíny se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou, vydrží ve vaší zahradě dlouhá léta a poskytnou zábavu celé rodině!


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.