Trampolína Silhouette Ground Sports Exit Toys přízemní kulatá 427 cm průměr černá

Popis produktu

Trampolína Silhouette Ground Sports od holandské značky Exit Toys je kompaktní kulatá trampolína o průměru 427 cm, pod kterou stačí vykopat jámu a umístíte ji kdekoli ve vaší zahradě. Kolem plochy pro skákání se nachází ochranná matrace, vybavená síťkou, která při skákání zabrání vklouznutí chodidla do prostoru s pružinami. Tuto prvotřídní trampolínu ocení dospělí i děti od 14 let, které si na ní vyzkouší svoji kondici.

O komfortní skákání se postará 80 oboustranných kónických pružin, díky kterým zůstanete ve vzduchu delší dobu a naučíte se více akrobatických triků. Stabilní trampolína je vybavena pevným a odolným rámem, který je pozinkovaný a ošetřený práškovou technologií, díky čemuž skvěle odolává nepříznivým povětrnostním vlivům a korozi. Stylová trampolína v černém provedení se stane ozdobou každé zahrady, stojí na 4 stabilních nohách.

Trampolína umožňuje pohodlné skákání i pro začátečníky, kteří si postupně zlepšují své schopnosti, trénují si svalstvo na rukou a nohou, učí se odhadovat vzdálenosti a sílu odrazu. Výška trampolíny je 20 cm, její celkový průměr činí 427 cm, váží 62 kg. Doporučená maximální nosnost trampolíny je 120 kg, přičemž celková testovaná nosnost trampolíny je 600 kg. Plocha pro skákání má průměr 370 cm.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, GS, EN71. Trampolíny se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou, vydrží ve vaší zahradě dlouhá léta a poskytnou zábavu celé rodině!

Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

Věkod 14 let
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost62 kg
Nosnost120 kg
Průměr427 cm
Barvačerná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.