Trampolína Elegant Premium Ground Sports Black Exit Toys přízemní 214*366 cm černá

Popis produktu

Trampolína Elegant Premium Ground Sports od holandské značky Exit Toys je kompaktní trampolína o rozměrech 214*366 cm, pod kterou stačí vykopat jámu a umístíte ji kdekoli ve vaší zahradě. Kolem plochy pro skákání se nachází ochranná matrace, vybavená síťkou, která při skákání zabrání vklouznutí chodidla do prostoru s pružinami. Tuto prvotřídní trampolínu ocení dospělí i děti od 14 let, které si na ní vyzkouší svoji kondici.

O komfortní skákání se postará 76 oboustranných kónických pružin o délce 21,6 cm, díky kterým zůstanete ve vzduchu delší dobu a naučíte se více akrobatických triků. Stabilní trampolína je vybavena pevným a odolným rámem, který je pozinkován a ošetřen práškovou technologií, díky čemuž skvěle odolává nepříznivým povětrnostním vlivům a korozi. Stylová trampolína v černém provedení se stane ozdobou každé zahrady, stojí na 4 stabilních nohách.

Trampolína umožňuje pohodlné skákání i pro začátečníky, kteří si postupně zlepšují své schopnosti, trénují si svalstvo na rukou a nohou, učí se odhadovat vzdálenosti a sílu odrazu. Výška trampolíny je 20 cm, její celkové rozměry jsou 214*366 cm, váží 91 kg. Doporučená maximální nosnost trampolíny je 120 kg. Plocha pro skákání má rozměry 156*308 cm.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, mají certifikace TÜV, CE, GS, EN71. Trampolíny se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou, vydrží ve vaší zahradě dlouhá léta a poskytnou zábavu celé rodině!


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

Věkod 14 let
Rozměry produktu214*366 cm
Hmotnost91 kg
Nosnost120 kg
Barvačerná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.