Trampolína s ochrannou sítí a žebříkem PeakPro Exit Toys 275*458 cm černá

Popis produktu

Trampolína s ochrannou sítí a žebříkem PeakPro od holandské značky Exit Toys je robustní trampolína o rozměrech 275*458 cm, se kterou se zabaví dospělí i děti od 3 let. Trampolína je vybavena bezpečnostní sítí a reflexním olemováním, takže v ní můžete skákat bez jakýchkoli starostí. Sada 84 oboustranných kónických pružin o délce 25 cm vám umožní komfortní skákání, přičemž zůstanete ve vzduchu delší dobu a naučíte se více akrobatických triků. K trampolíně vede žebřík, který umožňuje snadný výstup i sestup.

Trampolína umožňuje pohodlné skákání i pro menší děti, které si postupně zlepšují své schopnosti, trénují svalstvo na rukou a nohou, učí se odhadovat vzdálenosti a sílu odrazu. Ochranná síť je vybavena také praktickou stupnicí pro měření výšky skoku, díky které mohou děti soutěžit spolu se svými sourozenci a kamarády, kdo dokáže vyskočit výše. Ocení ji nejen začátečníci ve skákání, ale také pokročilí, kteří rádi a často trénují na čerstvém vzduchu a zlepšují si své schopnosti.

Trampolína je vybavena extra stabilním rámem, který je pozinkovaný a ošetřený práškovou technologií, díky čemuž skvěle odolává nepříznivým povětrnostním vlivům a korozi. Trampolína je mimořádně pevná, stojí na 4 kovových nohách ve tvaru písmene W, která zaručí její stabilitu i při největších výskocích. Její luxusní design v černém provedení ozdobí každý dvůr a zahradu, působí nadčasově.

Při skákání na trampolíně je důležitá napnutá ochranná síť, která je na místě vstupu překryta pro maximální bezpečnost, a rovněž jsou sloupky pokryty ochrannou pěnovou vrstvou. Mezi další bezpečnostní prvek patří i ochranná matrace pružin se síťkou, která při skákání zabrání vklouznutí chodidla do prostoru s pružinami. Výška trampolíny je 290 cm, její celkové rozměry i s bezpečnostní sítí představují 299*482 cm, váží 196 kg. Doporučená nosnost trampolíny je 130 kg, přičemž celková testovaná nosnost trampolíny je 650 kg. Plocha pro skákání má rozměry 185*368 cm a je ve výšce 92 cm od země.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, GS, EN71. Trampolíny se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou, vydrží ve vaší zahradě dlouhá léta a poskytnou zábavu celé rodině!


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu275*458 cm 299*290*482 cm
Hmotnost196 kg
Nosnost130 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.