Trampolína Elegant Ground Sports Black Exit Toys přízemní kulatá 305 cm průměr černá

Popis produktu

Trampolína Elegant Ground Sports od holandské značky Exit Toys je kompaktní kulatá trampolína o průměru 305 cm, pod kterou stačí vykopat jámu a umístěte ji kdekoli ve vaší zahradě. Kolem plochy pro skákání se nachází ochranná matrace, vybavená síťkou, která při skákání zabrání vklouznutí chodidla do prostoru s pružinami. Tuto prvotřídní trampolínu ocení dospělí i děti od 14 let, které si na ní vyzkouší svoji kondici.

O komfortní skákání se postará 66 oboustranných kónických pružin, díky kterým zůstanete ve vzduchu delší dobu a naučíte se více akrobatických triků. Stabilní trampolína je vybavena pevným a odolným rámem, který je pozinkován a ošetřen práškovou technologií, díky čemuž skvěle odolává nepříznivým povětrnostním vlivům a korozi. Stylová trampolína v černém provedení se stane ozdobou každé zahrady, stojí na 3 stabilních nohách.

Trampolína umožňuje pohodlné skákání i pro začátečníky, kteří si postupně zlepšují své schopnosti, trénují si svalstvo na rukou a nohou, učí se odhadovat vzdálenosti a sílu odrazu. Výška trampolíny je 20 cm, její celkový průměr činí 305 cm, váží 51 kg. Doporučená maximální nosnost trampolíny je 100 kg. Plocha pro skákání má průměr 254 cm.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, GS, EN71. Trampolíny se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou, vydrží ve vaší zahradě dlouhá léta a poskytnou zábavu celé rodině!


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

Věkod 14 let
Celková výška20 cm
Hmotnost51 kg
Nosnost100 kg
Průměr305 cm
Barvačerná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.