Trampolína Dynamic Groundlevel Sports Exit Toys do země kulatá 366 cm průměr černá

Popis produktu

Trampolína Dynamic Groundlevel Sports od holandské značky Exit Toys je prvotřídní trampolína o průměru 366 cm, kterou zabudujete do země a zabaví se s ní jak dospělí, tak děti od 14 let. Trampolína je vybavena 80 oboustrannými kónickými pružinami o délce 25 cm, které umožňují lepší a vyšší výskok, takže zůstanete ve vzduchu delší dobu, vyzkoušíte si spoustu nových triků a zažijete spoustu skvělých zážitků.

Trampolína umožňuje pohodlné skákání pro děti, které si postupně zlepšují své schopnosti, trénují si svalstvo na rukou a nohou, učí se odhadovat vzdálenosti a sílu odrazu. Trampolína je vybavena extra stabilním rámem o průměru 4,2 cm, který je pozinkovaný a ošetřený práškovou technologií, díky čemuž skvěle odolává nepříznivým povětrnostním vlivům a korozi. Luxusní černý vzhled trampolíny působí moderně, ozdobí každou zahradu, ochranný okraj trampolíny je po instalaci v jedné rovině s trávníkem, takže působí přirozeně a harmonicky s okolím.

O ochranu nohou při skákání se postará praktická matrace pružin se síťkou, která brání vklouznutí chodidla do prostoru s pružinami. Celkový průměr trampolíny je 366 cm, její váha je 95 kg. Doporučená nosnost trampolíny je 130 kg, přičemž celková testovaná nosnost trampolíny je 650 kg. Plocha pro skákání má průměr 276 cm. Vnější dopadová zóna se zelenými rohožemi není součástí balení.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71. Trampolíny se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou, vydrží ve vaší zahradě dlouhá léta a poskytnou zábavu celé rodině!

Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

Věkod 14 let
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost95 kg
Nosnost130 kg
Průměr366 cm
Barvačerná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.