Trampolína s ochrannou sítí Allure Premium Exit Toys průměr 305 cm zelená

Popis produktu

Trampolína s ochrannou sítí Allure Premium od holandské značky Exit Toys je kompaktní kulatá trampolína o průměru 305 cm, která stojí na 3 pevných kovových nohách ve tvaru písmene W. Trampolína je vybavena napnutou bezpečnostní sítí s překrytým vchodem a kolem plochy na skákání se nachází voděodolný ochranný lem se síťkou, která při skákání zabrání vklouznutí chodidla do prostoru s pružinami. Tuto bezpečnou trampolínu ocení také děti od 3 let, kterým poskytne extra ochranu při každodenním skákání.

O komfortní skákání se postará 66 oboustranných kónických pružin o délce 21,6 cm, které nabídnou nové možnosti skákání i pro pokročilé sportovce, kteří trénují nové akrobatické triky. Stabilní trampolína je vybavena pevným a odolným rámem, který je pozinkovaný a ošetřený práškovou technologií, takže skvěle odolává nepříznivým povětrnostním vlivům a korozi. Originální design trampolíny v zeleném provedení ozdobí každý dvůr a zahradu.

Trampolína umožňuje pohodlné skákání i pro menší děti, které si postupně zlepšují své schopnosti, trénují svalstvo na rukou a nohou, učí se odhadovat vzdálenosti a sílu odrazu. Výška trampolíny je 258 cm, její celkový průměr i s bezpečnostní sítí činí 329 cm, váží 84 kg. Doporučená maximální nosnost trampolíny je 100 kg, přičemž celková testovaná nosnost trampolíny je 500 kg. Plocha na skákání má průměr 254 cm a je ve výšce přibližně 78 cm od země.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, GS, EN71. Trampolíny se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou, vydrží ve vaší zahradě dlouhá léta a poskytnou zábavu celé rodině!


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu258*305 cm
Celková výška258 cm
Hmotnost84 kg
Nosnost100 kg
Průměr305 cm
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.