Trampolína s ochrannou sítí Allure Classic Exit Toys průměr 366 cm černá

Popis produktu

Trampolína s ochrannou sítí Allure Classic od holandské značky Exit Toys je velká kulatá trampolína o průměru 366 cm, která stojí na 4 pevných kovových nohách ve tvaru písmene W. Trampolína je vybavena napnutou bezpečnostní sítí s překrytým vchodem a kolem plochy pro skákání se nachází voděodolný ochranný lem se síťkou, která při skákání zabrání vklouznutí chodidla do prostoru s pružinami. Tuto bezpečnou trampolínu ocení také děti od 3 let, kterým poskytne extra ochranu při každodenním skákání.

O komfortní skákání se postará 80 oboustranných kónických pružin o délce 17,7 cm, díky kterým zůstanete ve vzduchu delší dobu a naučíte se více akrobatických triků. Stabilní trampolína je vybavena pevným kovovým rámem, který je pozinkovaný a ošetřený práškovou technologií, takže skvěle odolává nepříznivým povětrnostním vlivům a korozi. Nádherný design trampolíny v černém provedení ozdobí každý dvůr a zahradu.

Trampolína umožňuje pohodlné skákání i pro menší děti, které si postupně zlepšují své schopnosti, trénují svalstvo na rukou a nohou, učí se odhadovat vzdálenosti a sílu odrazu. Výška trampolíny je 270 cm, její celkový průměr i s bezpečnostní sítí činí 390 cm, váží 92 kg. Doporučená maximální nosnost trampolíny je 130 kg, přičemž celková testovaná nosnost trampolíny je 650 kg. Plocha na skákání má průměr 313 cm a je ve výšce přibližně 90 cm od země.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, GS, EN71. Trampolíny se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou, vydrží ve vaší zahradě dlouhá léta a poskytnou zábavu celé rodině!


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu366*270 cm
Celková výška270 cm
Hmotnost92 kg
Nosnost130 kg
Průměr366 cm
Barvačerná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.