Trampolína Activity Center 3-in-1 Pink smarTrike skládací kulatá s obvodem 92 cm s rukojetí bazénem a 100 ks míčků od 10 měsíců

Popis produktu

Multifunkční trampolína Activity Center 3v1 od smarTrike v nádherném růžovém provedení dokáže růst s vaším dítětem od 10 měsíců až do 5 let. Průměr trampolíny je 92 cm a její celková nosnost je 25 kg. Vnější okraj, včetně elastických pásů, má chráněn kvalitní textilií, ozdobenou okouzlujícím motivem obláčků a balonů. Multifunkční trampolína zabaví děti na dlouhé hodiny a pomůže jim s rozvojem kognitivních schopností, jemné motoriky, trénují si smysl pro rovnováhu a posilují své svaly.

Trampolína Activity Center roste s dítětem

 • od 10 měsíců: dítě si zahraje v bazénku se 100dílnou sadou barevných míčků, přičemž si rozvíjí jemnou motoriku a kognitivní schopnosti, učí se rozeznávat jednotlivé barvy.
 • od 12 měsíců: dítě začíná skákat na trampolíně, přičemž se může spolehnout na opěrku rukou, která mu dodá jistotu a pocit bezpečí. Učí se správně udržovat stabilitu a rovnováhu.
 • od 24 měsíců: Jakmile dítě dokáže udržovat stabilitu a cítí sebedůvěru, mohou rodiče odmontovat opěrku rukou, takže si děti budou užívat samostatné skákání až do věku 5 let.

Trampolína Activity Center 3v1 se vyznačuje vysokou odolností a dlouhou životností. Vysoce kvalitní elastická plocha pro skákání a pevné elastické pásy zaručují, že vydrží dětem dlouhá léta. Skládací trampolína umožňuje snadnou manipulaci, snadno se rozkládá i skládá. Odnímatelná rukojeť je protiskluzová, její povrch je ze speciální pěny, takže je příjemná na dotek. Od povrchu trampolíny se nachází ve výšce 50 cm. Výška odrazové plochy pro skákání od země je 19,5 cm a stojí na 5 pevných nohách, které mají ve spodní části gumové ukončení. Díky tomu pevně stojí na místě a neklouže. Trampolína je vhodná zejména do interiéru, v případě pěkného počasí lze využít i v exteriéru, splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy.

Vlastnosti

 • trampolína roste s dítětem od 10 měsíců
 • multifunkční využití
 • rozvíjí kognitivní schopnosti, motorické schopnosti a smysl pro rovnováhu
 • maximální nosnost 25 kg
 • protiskluzová rukojeť s pěnovým povrchem
 • ochranná textilie s barevným vzorem míčků a balonů
 • výška skákací plochy 19,5 cm od země
 • výška rukojeti 50 cm od skákací plochy
 • vhodná pro chlapce i dívky

SmarTrike je celosvětově nejprodávanější a navíc oceňovaná značka dětských tříkolek a odrážedel. Na trhu působí již dekádu, neustále rozšiřuje svoji nabídku o další prvotřídní hračky pro nejmenší, mezi něž patří i multifunkční trampolína 3v1 Activity Center. SmarTrike je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích hraček pro děti. Produkty značky smarTrike splňují nejvyšší bezpečnostní standardy, které jsou zárukou nejvyšší kvality.

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 10 měsíců
Rozměry produktu92*92*72 cm
Rozměry balení79*18*38 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost7,16 kg
Nosnostmax. 25 kg
Průměr92 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.