Traktor Power BIG s nakladačem délka 46 cm zelený od 24 měsíců

Popis produktu

BIG traktor s nakladačem je krásná a kvalitní hračka pro děti. Dětské pracovní autogumová kola, díky kterým dítě při hře nepoškrábe podlahu. Traktor pro děti v krásném zeleném provedení je vyroben z kvalitního plastu v Německu. Robustní pracovní auto je vybaveno pohyblivou lžíci s velkým objemem, která má úchyt upravený speciálně pro dětské ručky. Dětské pracovní auto je skvělou hračkou pro děti od dvou let, neobsahuje malé části a je určeno pro hru uvnitř i venku. Tento traktor s pohyblivou nakládací lžící rozvíjí dětskou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení.

Dítě se dokáže hrou s pracovním autem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dítě si při hře neublíží. Dětský traktor je dlouhý až 46 cm. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě znečištění ji můžete velmi jednoduše umýt pod tekoucí vodou, aby se dítě mohlo dále hrát s čistou hračkou. Dětský traktor BIG je chráněn ÚV stabilizátory, takže hračka lety neztratí na kráse barev ani když se bude používat venku v pískovišti. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Traktor s nakladačem BIG je testován německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland a vyroben v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost - přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu46*20*23 cm
Rozměry balení55*43*59
Celková délka46
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,8 kg
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné