Traktor na šlapání s nakladačem a přívěs Farmer Max Green Tractor+Trailer Smoby zelený s polohovatelným sedadlem a se zvukem 169 cm

Popis produktu

Dětský šlapací traktor s přívěsem a nakladačem Farmer Max od francouzského výrobce Smoby představuje skvělou volbu pro všechny děti a zejména chlapce od 3 let. Extra robustní traktor v zeleném provedení se pyšní realistickým vzhledem, děti si s ním zahrají na stavaře, přičemž využijí i praktický přívěs se 2 koly, který lze k němu jednoduše připojit. Pohodlné sedadlo s opěrkou lze nastavit podle potřeb dítěte ve 3 různých polohách, takže snadno dosáhne na pedály. Robustní kola jsou vhodná do každého terénu, dítě je ovládá volantem s mechanickým klaksonem, díky kterému může zatroubit jako skutečný řidič. V přední části traktoru se nachází pohyblivá nakládací lžíce o celkové nosnosti 3 kg.

Krytý řetězový pohon umožňuje snadné ovládání traktoru, je chráněn před prachem a nečistotami, řetěz lze v případě potřeby upravit. Šlapací traktor je vyroben z pevných a odolných plastů nejvyšší kvality, disponuje vysokou nosností až 50 kg. V přívěsném vozíku může dítě odvézt náklad o maximální hmotnosti 25 kg. Rozměry moderního traktoru s přívěsem jsou 169*44*56 cm. Povrchová úprava s anti UV filtrem zaručí, že si traktor zachová krásný vzhled i po dlouhé době. Dětský pracovní stroj představuje skvělou hračku pro malé kluky, kteří si díky němu rozvíjejí pohybové a motorické dovednosti. Šlapáním do pedálů se posiluje svalstvo na nohou, při jízdě si děti rozvíjejí reflexy a odhad vzdáleností.

Díky dětskému traktoru tráví čas venku na čerstvém vzduchu, posilují imunitu. Při hře na stavaře nebo farmáře se přibližují světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti. Renomovaný francouzský výrobce Smoby přináší moderní hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu169*44*56 cm
Rozměry balení80*40*56 cm
Výška sedací plochy37 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůNe
gift SS2024BIG55801 Nákladné auto,BIG55802 Bager,BIG55803 Nakladač
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.