Traktor s vyklápěcí korbou Jim Dumper BIG s pohyblivými částmi, na řetězový pohon

Popis produktu

Šlapací traktor s vyklápěcí korbou Jim Dumper od renomovaného německého výrobce BIG je originální stavbařské vozidlo pro všechny děti od 3 let. Při jeho výrobě byl kladen důraz i na ty nejmenší detaily, takže děti při hře na stavaře zažívají realistické pocity. V přední části dětského traktoru se nachází pohyblivá vyklápěcí korba, do které si děti uloží své pracovní nástroje nebo stavební materiály. Díky integrovanému řetězovému pohonu se traktor ovládá velmi jednoduše, na posunutí není nutná velká síla. Ergonomické sedadlo traktoru umožňuje dětem pohodlné sezení i po delší době.

Vozidlo je vybaveno protiskluzovými pedály a řetězem, která se v případě uvolnění dotahuje jednoduše pomocí integrovaného zařízení. Řetězový pohon je bezpečně schovaný, takže je chráněn před prachem a nečistotami, které by se na něj mohly nalepit. Oranžový traktor má rozměry 94*46*56 cm. Hrou na různá povolání se rozvíjí dětská fantazie, děti se přibližují světu dospělých. Manuální činností při šlapání na traktoru nebo nabírání nákladů se rovněž posilují svaly a jemná motorika dětí. Traktor BIG je nejen zábavnou hračkou, ale i prostředkem na vývoj dítěte.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jeho symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Traktor Fendt s přívěsem je testován německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. BIG využívá při výrobě zdraví neškodné a kvalitní materiály. Plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že traktor si udrží krásné zářivé barvy dlouhá léta. Proto je dětský traktor BIG tou správnou investicí.

Vlastnosti

  • dětský traktor
  • vhodný pro děti od 3 let
  • pohyblivá vyklápěcí plošina
  • řetězový pohon
  • protiskluzové pedály 
  • rozměry 94*46*56 cm
  • speciální UV filtr
  • kvalitní německý výrobek 
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu94*46*56 cm
Celková délka94 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvaoranžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...