Traktor Activity Kiddieland se zvířátky a zvukem od 12 měsíců

Popis produktu

Kiddieland traktor Activity se zvířátky v přívěsu je krásná hračka pro nejmenší děti od 12 měsíců. Dětský traktor při stisknutí zeleného tlačítka troubí. Traktor nastartuje stiskem žlutého výfuku, vrčí jako skutečný traktor a s auto-stop funkcí jde vpřed a po čase se sám zastaví. Po posazení farmáře na sedadlo zazpívá pěknou dlouhou farmářskou písničku. Je to velmi kvalitní a pevná hračka pro děti, se kterou se vyhrají i další sourozenci a kamarádi dlouhá léta a vždy funguje jako nová.

Hračka pro nejmenší má spoustu zvukových a světelných a mechanických funkcí, které děti, když objevují svět, mají velmi v oblibě - mačkat různá tlačítka a figurky, vytáčet páčky a kroužky doprava doleva nahoru dolů, kroutit, posouvat, otevírat a přitom sledovat reakci na svůj pohyb. Tato hračka jistě potěší každé dítě, a hrou se zároveň rozvíjí jejich jemná motorika, logika, paměť, pohybová zručnost a souvislosti mezi zvuky tvary a barvami.

Funguje na baterie 2xAA, jsou součástí dětské hračky. Traktor veze v zadní vlečce hospodářská zvířata a to prasátko, koníka, kravičku a ovečku. Dětský traktor je proveden v pěkné červené barvě se zelenou vlečkou. Plastový materiál, ze kterého je hračka vyrobena je příjemný na dotek, s jemnými oblými tvary, které nejsou pro dítě nebezpečné. Rozměry zvukového traktoru pro nejmenší děti od 12 měsíců jsou 35*14*18 cm.

Doprava 29
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
Rozměry produktu35*14*18 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...