Toaster s kávovarem Tefal Smoby s dvěma šálky a lžičkami

Popis produktu

Toaster s kávovarem Tefal od francouzského Smoby je skvělá hračka pro všechny malé kuchaře a kuchařky již od 3 let. Snídaňová sada obsahuje repliky opravdových spotřebičů Tefal, díky čemuž budou mít děti při hře realističtější zážitek. Do topinkovače stačí vložit 2 topinky a ty po několika sekundách samy vyskočí ven. Při přípravě kávy mohou děti nalít vodu do nádobky, stisknout tlačítko a sledují, jak voda stéká do konvice. K dispozici mají i 2 šálky se lžičkami. Kuchyňské spotřebiče mini Tefal podněcují fantazii a kreativitu, děti se díky nim učí zásadám správného stolování.

Kuchyňská sada je vhodným doplňkem i k dětským kuchyňkám a obchůdkům. Děti si díky ní rozvíjí jemnou motoriku, poznávají nové spotřebiče a zjišťují, jak se používají. Při hře na kuchaře se přibližují světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti za vlastní jednání. Také si zlepšují logické myšlení, paměť a soustředění. Toaster s kávovarem a doplňky je vyhotoven v pestrých barvách z prvotřídního plastového materiálu, který je sametový na dotek.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem nejkvalitnější plastové hračky. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé i nejmenší dítko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry balení39*10*27 cm
Hmotnost0,78 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.