Textilní sovička Colors-My Comforting Owl Kaloo s chrastítkem a kousátkem 25 cm pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo sovička Colors-My Comforting Owl je krásné plyšové zvířátko vhodné pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má velikost 25 cm a ve vrchní části je praktický kroužek na zavěšení nad postýlku nebo autosedačku a dítě se během cesty autem nebude nudit. Součástí hračky pro nejmenší je kousátko a chrastítko, které bude nápomocné při rozvoji dětského sluchu. Po stisknutí sovička píská a šustí, což je další velmi zajímavá aktivita pro miminka. Orientují se díky tomu na vnější svět, jsou citlivější na podněty z venku. Hračka pro miminka je jemná, hebká a měkoučká k dětské pokožce, bude oblíbeným společníkem všech nejmenších dětí, je vyrobena z textilu v kombinaci s plyšem.

Hra s hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, orientuje je na vnímání a zkoumání vnějšího světa. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná právě měkká sovička Kaloo. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a na to připravená. Tato hračka pro nejmenší je díky svým zajímavým částem ideálním společníkem na dlouhé cesty, ale i na hu doma pro nejmenší děti.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • pestrobarevné provedení
  • po zmáčknutí píská a šustí, má chrastítko, kousátko
  • velikost 25 cm
  • ideální na zavěšení na autosedačku nebo postýlku
  • praní při 30°
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu25 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné