Textilní míček do postýlky My cute ball Kaloo 10 cm 6 motivů – Zajíček, Velryba, Sovička, Labuť, Chobotnice, Liška od 0 měsíců

Popis produktu

Textilní míček My cute ball od francouzské společnosti Kaloo je vynikající dárek pro všechna miminka již od narození. Míček z kvalitního textilu má průměr 10 cm, nabídne dětem množství veselých zážitků. Zároveň jim rozvíjí jemnou motoriku, učí se rozpoznávat nové barvy a tvary. Uvedená cena platí za 1 ks míčku – vybrat si můžete ze 6 motivů: zajíček, velryba, sovička, labuť, chobotnice a liška. Při objednávce uveďte do poznámky svou volbu. Okouzlující obrázky zvířátek s pestrými barvami pomáhají dětem rozvíjet fantazii a představivost, rodiče jim mohou vyprávět při hře veselé příběhy a dobrodružství o zvířátkách. Míček se dá mýt navlhčeným hadříkem.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 20 let zabývá vývinem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria, a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí s hračkami Kaloo spokojeně a bezpečně.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková délka19 cm
PrůměrØ 10 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.