Textilní knížka Brave as a Bear Rag Book ThreadBear s 12 divokými zvířátky 100% jemná bavlna v dárkovém balení od 0 měs

Popis produktu

Textilní knížka Brave as a Bear od špičkových designérů značky ThreadBear je nádherná knížka pro všechny chlapce a holčičky už od narození. Měkoučká textilní knížka je vyrobena z prvotřídní 100% bavlny, díky čemuž je velmi příjemná na dotek. Obsahuje krásně malované ilustrace divokých zvířátek, se kterými se bude dítěti snadněji usínat. Na 6 stranách se nacházejí obrázky 12 zvířátek, spolu s originálním anglickým popisem ke každému z nich. Knížka je zabalena v ilustrovaném dárkovém balení, takže představuje perfektní dárek při jakékoliv příležitosti.

Barevná knížka probouzí v miminkách zvědavost, pomáhá jim rozvíjet smysly, rozpoznávat jednotlivé tvary a barvy. Zároveň jim dodává pocit bezpečí a jistoty, rodiče jim mohou při prohlížení obrázků vyprávět dobrodružství, takže se zároveň posiluje jejich vzájemné pouto. Vrchní a spodní okraj textilních stránek je sestříhaný do tvaru vlnek pro lepší rozvoj hmatové citlivosti. Stylové motivy zvířátek podněcují u dětí rozvoj fantazie a představivosti, tradiční britský design pomáhá dětem objevovat jejich vlastní osobnost a zdravé sebevědomí už od útlého věku. Materiál použitý při výrobě splňuje přísné bezpečnostní standardy a je bezpečný pro všechna miminka. Rozměry produktu jsou 17*17 cm.

Linie ThreadBear v sobě skrývá nádherné dětské panenky, zástěry, pláště, tašky, textilní knížky a penály, které jsou navrženy ve Velké Británii předními designéry a vyznačují se pravým britským designem, který si děti zamilují na první pohled. Produktová linie ThreadBear myslí na budoucnost dětí, vysoce kvalitní ekologické materiály s biorozložitelnou povrchovou vrstvou TPU, které byly použity při výrobě, jsou maximálně bezpečné a splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy EU. Nadčasový vzhled produktů ThreadBear potěší i další generace dětí, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu17*17 cm
NoteMaterial: 100% cotton
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.