Textilní hrací skříňka Obláček Twinkle Twinkle Little Star Musical Fabric Box Petites Chansons Kaloo s dřevěným kroužkem šedá od 0 měsíců

Popis produktu

Textilní hrací skříňka Obláček Twinkle Twinkle od francouzského výrobce Kaloo představuje vynikající doplněk do dětské postýlky, který potěší každé miminko již od narození. Měkoučká a jemná hračka z textilu s jemným potiskem a výšivkou šedého slona vytvoří v dětském pokojíčku útulnou a veselou atmosféru. Textilní obláček s hudební funkcí dokáže po popotáhnutí dřevěného kruhu hrát známou melodii ve francouzské verzi „Twinkle, Twinkle, Little Star“. Známou písničku můžete dítěti zároveň pozpěvovat, kombinace melodie a hlasu rodičů působí na děti uklidňujícím dojmem, zároveň si rozvíjejí sluch. Hudební skříňka Obláček má velikost 15 cm a je vybavena stužkou, takže ji můžete zavěsit nejen na postýlku, ale také na kočárek.

Řada hudebních textilních hraček od Kaloo příznivě ovlivňuje vývoj dítěte, hebký povrch je příjemný k citlivé dětské pokožce. Hudební skříňky pomáhají miminkům stimulovat smysly, učí se lépe vnímat prostor kolem sebe, zlepšují si jemnou motoriku a rozvíjí cit k hudbě. Textilní hračka s obrázkem slona, který chytá hvězdy, umožní rodičům vyprávět příběhy, díky čemuž si vaši nejmenší budují představivost a zvyšuje se aktivita jejich mozku. Hudební hračku ocení rodiče i při večerním uspávání svého miminka, které díky ní dokáže rychleji usnout. Hudební obláček v jemných barvách šedé a bílé je vhodný pro děti, které ještě nedokážou vnímat všechny barvy spektra, působí na ně harmonickým dojmem.

 

Francouzská společnost Kaloo se již více než 20 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových a textilních hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Dětskou hračku lze velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je ruční praní, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu15*20 cm
Rozměry balení21*1*21 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.