Tenis velká sada Sport Écoiffier s létajícím talířem a hra s míčky 55 cm od 18 měsíců

Popis produktu

Velká sportovní sada Sport od francouzského Écoiffier je představuje skvělý dárek pro všechny děti od 18 měsíců. V sadě se nachází tenisová souprava, která sestává z 2 oranžových raket a žlutého pěnové míčku. Chlapci a dívky se rovněž potěší i modrému létajícímu talíři a oblíbené hře s plastovými košíčky a 2 míčky, jejímž cílem je za pomoci jednoduchého pružinového systému, ukrytého v raketě, vystřelit míček směrem k spoluhráči tak, aby ho chytil.

Tenisové rakety a plastové košíky dobře padnou do ruky, nekloužou, a jsou lehké, dobře se nimi manipuluje. Se sadou lze hrát na jakémkoliv povrchu. Sportovní dětská sada rozvíjí u dětí reflexy, soustředění a posiluje svalstvo na rukou i nohou. Učí se odhadovat vzdálenosti a přesnou mušku. Cenově výhodná sada potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Zahrají si s ní kamarádi i sourozenci, přičemž se zapojit mohou i rodiče. Sada je velmi skladná, snadno ji vezmete s sebou na výlety a dovolené. Délka tenisových raket je 55 cm.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 39€ CZ

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu55*23*7 cm
Celková výška55 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.