Tenis s pěnovým míčkem Sport Écoiffier 55 cm od 18 měsíců

Popis produktu

Tenis s pěnovým míčkem Sport od francouzského Écoiffier je ideální hra pro krácení volného času na pláži či doma na dvoře. Klasické tenisové rakety pro děti jsou vyráběny ve 2 barevných variantách – oranžové nebo tyrkysové. Tenisová souprava sestává z 2 raket a 1 pěnového míčku. Tenisová hra s těmito raketami je vhodná pro všechny děti již od 3 let. Tenisový set zaručí dlouhé chvíle zábavy v parku, na zahradě či na pláži a určitě ho využijete na dovolené či výletu. Míček se dobře odráží, je snadno viditelný. Uvedená cena platí jen za 1 tenisovou soupravu, při objednávce do poznámky napište, o jakou barevnou variantu máte zájem.

Tenisové rakety dobře padnou do ruky, nekloužou, a jsou lehké, dobře se nimi manipuluje. Díky měkkému pěnovému míčku se dá hrát na jakýkoliv površích, přes síť, ale i bez ní. Děti si při hře rozvíjejí reflexy, soustředění, koordinaci, zlepšují si držení těla a zpevňují svalstvo na rukou a nohou. Tenis je ideálním sportem, který rozvíjí každé dítě. Délka rakety je 55 cm.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu55*23*7 cm
Celková délka55 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,31 kg
Barvaoranžová,tyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.