Dřevěná tamburína Music Tambourine Eichhorn od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěná tamburína Music Tambourine od německé značky Eichhorn představuje skvělý dárek pro všechny děti již od 12 měsíců. Barevná tamburína s obrázkem dinosaura je vyrobena z prvotřídního dřeva s jemným povrchem, díky čemuž vykouzlí v každém pokojíčku vždy veselou atmosféru. Malí hudebníci a hudebnice si vyzkouší hru na tamburínu, trénují si smysl pro rytmus a objevují svůj hudební talent. Dřevěná tamburína zabaví děti na dlouhé roky, pomůže jim i s rozvojem jemné motoriky, fantazie a představivosti.

Hudební hračky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku a díky nim objevují své talenty. Dřevěné hudební hračky Eichhorn jsou zaměřeny na všestranný rozvoj dítěte, rozvíjejí jeho muzikální talent, pomáhají mu objevovat jeho individualitu a osobnost. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, hračka splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru nejmenších dětí. Tamburína ze dřeva vydrží ve vaší rodině dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Celkové rozměry produktu jsou 15*15*4,5 cm.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná tamburína
  • špičkový německý design Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in Germany
Rozměry produktu15*15*4,5 cm
Celková výška4,5 cm
ZvukovéAno
HudbaAno
Hmotnost94 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.