Tabule na kreslení a magnetky Metal Board Smoby oboustranná s 80 doplňky

Popis produktu

Magnetická tabule na kreslení Metal Board od francouzského výrobce Smoby je moderní oboustranná tabule pro děti již od 3 let. Je vyrobena z kvalitní kovové konstrukce a odolného plastu, který je příjemný na dotek. Je velmi praktická, děti si na ni mohou z jedné strany psát fixkou a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají jednoduše setřít hadříkem nebo houbou. Pod tabulí je prostorná přihrádka na uložení pomůcek, tužek, kříd a fixek, kterou oceníte i proto, aby prach z kříd nepadal na podlahu. Na boční straně se nachází žlutý box, do kterého si mohou uložit magnetická písmenka.

Děti se mohou těšit na bohatou sadu až 80 doplňků, mezi nimiž najdou magnetická písmenka, čísla, znaky, fiku, barevné křídy a houbu. Tabule je vyhotovena v příjemné modré barvě s oranžovými detaily, takže je vhodná pro chlapce i dívky. Zahrají si s ní na dlouhé roky, přičemž si budou užívat zábavu a zároveň se učit vytvářet svá první slova, počítat různé příklady a rozvíjet si tak logické myšlení. Tato dětská pomůcka na kreslení pomáhá rozvíjet umělecké vlohy, dětskou fantazii a šikovnost při kreslení. Díky množství doplňků je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku.

Tabule pro děti se dá velmi rychle složit, nezabírá mnoho místa. Její rozměry jsou 49*52*105 cm, přičemž celková výška je 105 cm. Francouzská společnost Smoby je známá svými originálními a kvalitními dětskými hračkami pro různé věkové kategorie. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany a barvy podněcující dětskou fantazii. Hračky Smoby jsou tím nejlepším, co můžete nabídnout svým dětem, které se s nimi budou bavit dlouhé hodiny.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu49*52*105 cm
Celková výška105 cm
Rozměry balení56*11*61 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,0 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...