Tabule kovová na křídu a magnetky Metal Board Smoby oboustranná s úložným prostorem a 80 doplňky 105 cm vysoká

Popis produktu

Kovová tabule na křídu a magnetky Metal Board od francouzského výrobce Smoby je špičková oboustranná tabule, se kterou se pobaví děti již od 3 let. Je vyrobena z kvalitní kovové konstrukce a odolného plastu, který je příjemný na dotek. Je velmi praktická, děti si na ni mohou z jedné strany psát fixou a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají jednoduše setřít hadříkem nebo houbou. Pod tabulí je prostorná přihrádka pro uložení psacích pomůcek, která částečně chrání podlahu před prachem při psaní křídou. Na boční straně se nachází žlutý box, do něhož si mohou uložit magnetická písmenka.

Děti se mohou těšit na skvělou sadu 80 doplňků, mezi nimiž najdou magnetická písmenka, čísla, znaky, fixku, barevné křídy a houbu. Stylová modrá tabule působí nadčasově, je vhodná pro kluky i holky. Zahrají si s ní na dlouhá léta, přičemž si budou užívat zábavy a zároveň se učit vytvářet svá první slova, počítat různé příklady a rozvíjet si tak logické myšlení. Tato dětská pomůcka pro kreslení pomáhá rozvíjet umělecké vlohy, dětskou fantazii a šikovnost při kreslení. Díky množství doplňků je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku.

Tabule pro děti lze velmi rychle poskládat, nezabírá moc místa. Její rozměry jsou 49*52*105 cm, přičemž celková výška je 105 cm. Francouzská společnost Smoby je známá svými originálními a kvalitními dětskými hračkami pro různé věkové kategorie. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany a barvy podněcující dětskou fantazii. Hračky Smoby jsou tím nejlepším, co můžete nabídnout svým dětem, které se s nimi budou bavit dlouhé hodiny.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu49*52*105 cm
Rozměry balení55*11*60 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.