Tabule kovová na křídu a magnetky Evolutiv Board Smoby oboustranná výškově polohovatelná s úložným prostorem a 80 doplňků 130 cm výška

Popis produktu

Tabule kovová na křídu a magnetky Evolutiv Board od špičkového francouzského výrobce Smoby je kvalitní oboustranná tabule, která roste s dítětem od 3 let. Je vyrobena z pevné kovové konstrukce a odolného plastu, který je příjemný na dotek. Děti si na ni mohou z jedné strany psát fixou a z druhé strany křídou. Obě strany pak lze jednoduše setřít. Magnetická tabule lze výškově nastavit podle potřeb dítěte. Pod tabulí je praktický úložný prostor s oddělenými přihrádkami pro uložení psacích a kreslicích pomůcek.

Děti se mohou těšit na sadu 80 doplňků, mezi nimiž najdou magnetická písmenka, čísla, znaky, fixku, barevné křídy a hadřík. Stylová tabule v jemných barvách působí nadčasově, okouzlí chlapce i dívky. Zahrají si s ní na dlouhá léta, výborně se zabaví a učí se vytvářet svá první slova, počítat různé příklady a rozvíjet si tak logické myšlení. Tato dětská pomůcka pro kreslení pomáhá rozvíjet umělecké vlohy, dětskou fantazii a šikovnost při kreslení. Díky množství doplňků je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku. Tabule není vybavena krytem.

Tabule pro děti lze velmi rychle poskládat, nezabírá příliš místa. Její rozměry jsou 67*61*130 cm, přičemž celková výška je 130 cm. Francouzská společnost Smoby je známá svými špičkovými hračkami, které navrhují přední francouzští designéři pro různé věkové kategorie. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany a barvy podněcující dětskou fantazii. Hračky Smoby jsou tím nejlepším, co můžete nabídnout svým dětem, které se s nimi budou bavit dlouhé hodiny.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France,Spain
Rozměry produktu67*61*130 cm
Celková výška130 cm
Rozměry balení55*13*74 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.