Tabule na kreslení a magnetky Ultimate Board Smoby oboustranná skládací s úložným prostorem a 80 doplňků

Popis produktu

Tabule na kreslení Ultimate Board od špičkového francouzského výrobce Smoby je kvalitní oboustranná tabule pro děti již od 3 let. Je vyrobena z pevné kovové konstrukce a odolného plastu, který je příjemný na dotek. Je velmi praktická, děti si na ni mohou z jedné strany psát fixkou a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají jednoduše setřít hadříkem nebo houbou. Pod tabulí je prostorný úložný prostor s oddělenými přihrádkami na uložení pomůcek, tužek, kříd a fixek.

Děti budou nadšené bohatou sadou až 80 doplňků, mezi nimiž najdou magnetická písmenka, čísla, znaky, fixku, barevné křídy a houbu. Tabule je vyhotovena v jemné modré barvě s oranžovými detaily, takže je vhodná pro chlapce i dívky. Zahrají si s ní na dlouhé roky, přičemž si budou užívat zábavu a zároveň se učit vytvářet svá první slova, počítat různé příklady a rozvíjet si tak logické myšlení. Tato dětská pomůcka na kreslení pomáhá rozvíjet umělecké vlohy, dětskou fantazii a šikovnost při kreslení. Díky množství doplňků je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku.

Tabule pro děti se dá velmi rychle poskládat, nezabírá mnoho místa. Její rozměry jsou 64*61*130 cm, přičemž celková výška je 130 cm. Francouzská společnost Smoby je známá svými moderními a kvalitními dětskými hračkami pro různé věkové kategorie. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany a barvy podněcující dětskou fantazii. Hračky Smoby jsou tím nejlepším, co můžete nabídnout svým dětem, které se s nimi budou bavit dlouhé hodiny.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu64*61*130 cm
Celková výška130 cm
Rozměry balení56*11*74 cm
Celková délka64 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.