Tabule na křídu a magnetky Ultimate Easel od francouzského výrobce Smoby je moderní oboustranná tabule, se kterou se zabaví děti již od 3 let. Je vyrobena z odolného plastového materiálu, z bílé magnetické strany na ni mohou děti psát fixkou a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají jednoduše setřít hadříkem nebo houbou. Součástí tabule jsou 3 závěsné boxy, do kterých si děti odkládají potřeby na psaní a kreslení. Malé malíře potěší i paleta na barvy a nádobka na vodu, díky čemuž si do vrchní části tabule upevní výkres a vyzkouší svůj umělecký talent při malování.
Tabulka na kreslení s 13 doplňky obsahuje i černou fixku a 6 barevných kříd, také hadřík na stírání obrázků. Stylová tabule působí nadčasově, je vhodná pro kluky i holky. Zahrají si s ní na dlouhá léta, přičemž si budou užívat zábavy a zároveň se učit vytvářet svá první slova, počítat příklady a rozvíjet si tak logické myšlení. Tato dětská pomůcka pro kreslení pomáhá rozvíjet umělecké vlohy, dětskou fantazii a šikovnost při kreslení a malování. Díky množství doplňků je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku.
Tabule pro děti lze velmi rychle poskládat, nezabírá moc místa. Její rozměry jsou 56*58*125 cm, přičemž celková výška je 125 cm. Francouzská společnost Smoby je známá svými originálními a kvalitními dětskými hračkami pro různé věkové kategorie. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany a barvy podněcující dětskou fantazii. Hračky z dílny francouzských designérů Smoby jsou tím nejlepším, co můžete nabídnout svým dětem.

| Věk | Od 3 let |
| Původ | Vyrobeno ve Francii |
| Rozměry produktu | 56*58*125 cm |
| Celková výška | 125 cm |
| Rozměry balení | 18*58*82 cm |
| Magnetické | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Barva | zelená |
| Set produktů | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...