Tablet elektronický Zvířátka Lex Animaux Educa pro děti od 9-36 měsíců francouzský

Popis produktu

Elektronický tablet Zvířátka Lex Animaux od španělského výrobce Educa je vynikající hračka pro všechny děti od 9 měsíců. Na tabletu je vyobrazených 9 různých zvířátek, která po stisknutí vydávají zvuky. Dítě se tak učí, jak se jmenují a jaké specifické zvuky vydávají. Jazykové rozhraní tabletu je ve francouzštině, takže se dítě nejen baví, ale také se učí cizí jazyk. Tablet lze jednoduše ovládat a funguje na baterie typu 3 x AAA/LR03, které nejsou součástí balení. Chlapci i dívky se s ním vydrží bavit dlouhá léta.

Didaktický tablet pomáhá vzdělávat děti už od útlého věku. Díky zvukovým efektům dostává dítě zpětnou vazbu, učí se rozeznávat jednotlivá zvířátka na farmě. Tablet je vyhotoven z kvalitního plastového materiálu, je zdravotně nezávadný, děti si s ním mohou bez obav hrát. Spolu s ním si procvičí i jemnou motoriku, soustředění a paměť. Učí se vyslovovat názvy zvířátek přirozenou a hravou formou. Tříbí si bystrý úsudek, smějí se a baví.

Španělský výrobce Educa je kvalitní producent dětských hraček, které nejen baví, ale také vzdělávají a rozvíjejí. Španělská značka Educa je zárukou vysoké evropské kvality – produkty před expedicí procházejí několikastupňovou přísnou kontrolou. Educa vyrábí různé logické hry a hračky nejen pro produkty v kategorii rodinné společenské hry v cizím jazyce.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 9 měsíců
PůvodŠpanělsko
Rozměry balení21*21*5
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost231 g
JazykFrench
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 not included
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.