Tablet elektronický El Cuerpo Humano Educa Učíme se o lidském těle španělsky od 2 let

Popis produktu

Elektronický tablet El Cuerpo Humano od španělského výrobce Educa představuje vynikající didaktickou hračku pro děti od 2 do 6 let. Dětský tablet slouží jako základna pro interaktivní karty, se kterými se děti naučí rozpoznávat části těla, učit se o smyslech, poznávají důležité orgány a rozšiřují si povědomí o fungování lidského těla. Děti mají k dispozici až 8 didaktických aktivit, které jsou lokalizovány ve španělském jazyce, čímž se dítě učí nejen o lidském těle, ale zároveň si rozvíjí slovní zásobu ve španělštině, získává základy cizího jazyka. Tablet dokáže vydávat zvuky, díky čemuž se kluci i holčičky ještě lépe zabaví s touto výbornou interaktivní hračkou.

Didaktický tablet s aktivitami pomáhá vzdělávat děti již od útlého věku. Tablet je vyhotoven z kvalitního plastového materiálu, je zdravotně nezávadný, děti si s ním mohou bez obav hrát. Spolu s ním si procvičí také jemnou motoriku, soustředění a paměť. Učí se o lidském těle v cizím jazyce přirozenou a hravou formou, součástí je návod ve španělském jazyce. Tříbí si bystrý úsudek, rychleji přijímají nové informace. Dětský tablet funguje na 3 baterie typu AAA, které nejsou součástí balení.

Španělský výrobce Educa je kvalitní producent dětských hraček, které nejen baví, ale také vzdělávají a rozvíjejí. Španělská značka Educa je zárukou vysoké evropské kvality – produkty před expedováním procházejí několikastupňovou přísnou kontrolou. Educa vyrábí různé logické hry a hračky nejen pro produkty v kategorii rodinné společenské hry v cizím jazyce.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodŠpanělsko
Na bateriiAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
JazykSpanish
NoteBatteries: 3 x AAA (not included)
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.