Tablet elektronický Alphabet Educa Učíme se abecedu ve španělštině

Popis produktu

Elektronický tablet Alphabet od španělského výrobce Educa představuje skvělou hračku pro děti od 3 do 6 let. Dětský tablet slouží jako základna pro 12 interaktivních karet, se kterými se děti naučí rozpoznávat písmenka, číst první slova a procvičí si abecedu spolu s krásnými obrázky zvířátek a předmětů, které jsou přiřazeny jednotlivým písmenům. Jazykové rozhraní tabletu je ve španělštině, takže se dítě nejen učí o abecedě, ale získává také základy cizího jazyka. Tablet dokáže vydávat zvuky, díky čemuž se kluci i holčičky ještě lépe zabaví s touto výbornou interaktivní hračkou.

Didaktický tablet s aktivitami pomáhá vzdělávat děti již od útlého věku. Tablet je vyhotoven z kvalitního plastového materiálu, je zdravotně nezávadný, děti si s ním mohou bez obav hrát. Spolu s ním si procvičí kromě abecedy také jemnou motoriku, soustředění a paměť. Učí se o nových písmenkách v cizím jazyce přirozenou a hravou formou. Tříbí si bystrý úsudek, rychleji přijímají nové informace. Dětský tablet funguje na 3 baterie typu AAA, které nejsou součástí balení.

Španělský výrobce Educa je kvalitní producent dětských hraček, které nejen baví, ale také vzdělávají a rozvíjejí. Španělská značka Educa je zárukou vysoké evropské kvality – produkty před expedováním procházejí několikastupňovou přísnou kontrolou. Educa vyrábí různé logické hry a hračky nejen pro produkty v kategorii rodinné společenské hry v cizím jazyce.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodŠpanělsko
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
JazykSpanish
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 not included
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.