Smoby Cotoons noční světelná a hudební panenka Chowing s polštářkem je krásná hračka pro kojence. Je určena pro nejmenší miminka od 0 měsíců. Panenka pro nejmenší děti hraje příjemné melodie, které děťátko upoutají a zabaví na delší dobu. Dětská kojenecká hračka, svítící panenka Chowing, svítí a hraje příjemnou hudbu pro malé dětičky, která dotváří atmosféru. Hudba je určena na uklidnění děťátka a na jeho pomalé Uspání. Je ideální při usínání - světlo, které svítí je tlumené, a tak děťátko není v úplné tmě. Panenka Chowing je designově pěkná, modré barvy, s tělíčkem jako polštářek.
Svítící panenka pro miminka se zapíná a vypíná knoflíkem, který je na spodku hračky. Dětská svítící panenka Chowing funguje na AA/LR6 baterie. Baterie nejsou součástí balení. Firma Smoby je francouzský výrobce kvalitních dětských hraček nejen pro domácí použití, ale i na vnější hru. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek.

| Věk | Od 0 měsíců |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 22*14*17 cm |
| Celková výška | 17 cm |
| Rozměry balení | 24*12*20 cm |
| Celková délka | 22 cm |
| Na baterii | Ano |
| Elektronické | Ano |
| Světlo | Ano |
| Zvukové | Ano |
| Hudba | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 0,38 kg |
| Note | Battery: AA/LR6 |
| Barva | modrá |
| Set produktů | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...