Smoby Cotoons noční světelná a hudební panenka Chowing s polštářkem je krásná a užitečná hračka pro kojence. Je určena pro nejmenší miminka, kojence od 0 měsíců. Panenka pro kojence hraje příjemné melodie, které děťátko upoutají a zabaví na delší dobu. Svítící panenka Chowing svítí a hraje příjemnou hudbu pro malé dětičky, která dotváří atmosféru. Hudba je určena na uklidnění děťátka a na jeho pomalé uspávání. Je to ideální kojenecká hračka při usínání - světlo, které svítí je tlumené, a tak děťátko není v úplné tmě.
Panenka Chowing pro kojence je designově pěkná, růžové barvy, s tělíčkem jako polštářek. Svítící panenka pro děti se zapíná a vypíná knoflíkem, který je na spodku hračky. Svítící panenka Chowing funguje na AAA/LR03 baterie. Baterie nejsou součástí balení. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek.

| Věk | Od 0 měsíců |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 22*14*17 cm |
| Celková výška | 17 cm |
| Rozměry balení | 24*12*20 cm |
| Celková délka | 22 cm |
| Na baterii | Ano |
| Elektronické | Ano |
| Světlo | Ano |
| Zvukové | Ano |
| Hudba | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 0,20 kg |
| Note | Battery: 3x AAA/LR3 |
| Barva | růžová |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...