Sušička na nádobí 100% Chef Écoiffier s 39 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětská sušička na nádobí 100% Chef je krásný a ideální doplněk do každého dětského kuchyňky. Dětská souprava s nádobím je vhodná pro všechny dětičky, které rádi pomáhají při mytí a odkládání nádobí a chtějí mít vlastní set s nádobím i se sušičkou. Set s nádobím as odkapávačem na nádobí je vyroben z kvalitních a odolných plastových materiálů, které jsou příjemné na dotek a které dlouho vydrží. Dětská sušička na nádobí obsahuje i 39 krásných doplňků, které touží mít ve své dětské kuchyňce každé dítě. Doplňky jsou velmi moderní a jsou téměř k nerozeznání od originálů.

Francouzská společnost Écoiffier je kvalitní výrobce hraček pro děti, které vaše malé ratolesti jistě potěší. Dětská sušička na nádobí i s doplňky dodržují evropské standardy bezpečnosti a certifikáty kvality hraček. Rozměry sušičky na nádobí i s doplňky pro děti jsou 35*45*22 cm. Dětská sušička na nádobí s doplňky je vhodná hlavně pro holčičky od 18 měsíců. Dětská sušička na nádobí má elegantní stříbrnou barvu a krásně ladí se zbytkem doplňkem. Je vyrobena z kvalitního materiálu, je pevná a naskládané nádobí z ní nepadají. Dětská sušička nádobí je vhodným doplňkem do kuchyně a dá se pohodlně umístit na kuchyňskou linku ke dřezu. 

Doplňky k dětské sušičce na nádobí tvoří sada dětských nádobí, která obsahuje 4 zelené talířky, které mají moderní čtvercový tvar, 4 červené pohárky bez ouška, 4 šálky v zelené barvě i s malým talířkem pod šálek, sada příborů ve stříbrné barvě, kterou tvoří 4 vidličky, 4 nožíky a 4 malé lžičky. Součástí dětského setu s nádobím a sušičkou je i červený hrnec se zelenou pokličkou, krásný červený čajník, malá zelená cukřenka, malá nádobka na čaj nebo bylinky a lahvička s čokoládovou polevou a šlehačkou. Všechny doplňky spolu krásně ladí a vytvářejí příjemnou barevnou kombinaci. 

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu35*45*22 cm
Rozměry balení60*40*30 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,60 kg
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné