Sušička na nádobí 100% Chef Écoiffier velká s 45 doplňky zelená od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětská sušička na nádobí 100% Chef je krásný a ideální doplněk do každé dětské kuchyňky. Dětská souprava s nádobím je vhodná pro všechny dětičky, které rády pomáhají při mytí a ukládání nádobí a chtějí mít vlastní set s nádobím i se sušičkou. Set s nádobím a s odkapávačem na nádobí je vyroben z kvalitních a odolných plastových materiálů, které jsou příjemné na dotek a které dlouho vydrží. Dětská sušička na nádobí obsahuje až 45 doplňků, které touží mít ve své dětské kuchyňce každé dítě. Doplňky jsou velmi moderní a jsou téměř k nerozeznání od originálů.

Francouzský výrobce Écoiffier je zárukou výroby kvalitních hraček pro vaše malé ratolesti. Rozměry sušičky na nádobí i s doplňky pro děti jsou 44*31*14 cm. Dětská sušička na nádobí s doplňky je vhodná hlavně pro holčičky od 18 měsíců. Díky společnému mytí nádobí vytváříte u dětí odmalička smysl pro pořádek a čistotu. Dětská sušička na nádobí má elegantní zelenou barvu a krásně ladí se zbytkem doplňků. Doplňky k dětské sušičce na nádobí tvoří sada nádobí, která obsahuje 4 zelené talířky, které mají moderní čtvercový tvar, 4 malé bílé talířky, 4 červené kelímky, 4 šálky v zelené barvě, sadu příborů v červené barvě, kterou tvoří 4 vidličky , 4 nožíky a 4 malé lžičky.

Součástí dětského setu s nádobím a sušičkou jsou i 3 hrnce různé velikosti a barvy, krásný červený čajník, malá zelená cukřenka, černý plech na pečení a zelená sada, která obsahuje nůž, obracečku, velkou vidličku na maso a naběračku. K dětskému setu s nádobím a odkapávačem je přibalen i prostředek na mytí nádobí v krabičce. Všechny doplňky spolu krásně ladí a vytvářejí příjemnou barevnou kombinaci. Dětská sušička nádobí je vhodným doplňkem do kuchyně a dá se pohodlně umístit na kuchyňskou linku k dřezu. Dětský set s nádobím a doplňky je zabalen ve fólii.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu44*31*14 cm
Rozměry balení44*31*14 cm
Hmotnost0,4 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné