Sušička potravin a ovoce Dry'n'Snack Beaba 3D proudění vzduchu od 35–80 °C se 4 poličkami

Popis produktu

Utrácíte za sušené ovoce pro děti stovky korun? Beaba má pro vás řešení v podobě exkluzivní novinky! Sušička potravin a ovoce Dry'n'Snack z dílny oblíbené francouzské značky Beaba vám pomůže připravit chutné a zdravé sušené pochoutky pro malé i velké. Praktická domácí sušička ovoce a zeleniny Beaba suší potraviny na nízkých teplotách, díky čemuž si jídlo zachovává důležité vitamíny a výživové hodnoty. Pokud si vaše děti neumí představit den bez sladkostí, sušička Dry'n'Snack od Beaba je pro vás to pravé řešení. Vždyť co může být lepšího, než s chutí se zakousnout do něčeho sladkého, a přitom zdravého?

Praktická sušička Dry'n'Snack s retro designem funguje na principu 3D proudění vzduchu, takže zajišťuje rovnoměrné a přesné sušení s optimálním výsledkem. Vy se postaráte pouze o přípravu ovoce a zeleniny na sušení a chytrý kuchyňský spotřebič se postará o ten zbytek. Díky 4 nerezovým táckům usušíte najednou větší množství ovoce a zeleniny a nerezavějící ocel zaručí, že sušené pochoutky si zachovají svou chuť. V sušičce můžete kromě ovoce a zeleniny připravit také oblíbené ovocné kůže, krekry a dokonce jogurty. Postaráte se tak nejen o pravidelný přísun vitamínů a minerálů, ale navíc zužitkujete ovoce a zeleninu, kterou byste nestihli zkonzumovat.

Potraviny se v sušičce suší při teplotě 35–80 °C po dobu 1 až 24 hodin v závislosti na druhu ovoce a zeleniny. Teplotu a čas sušení si nastavíte jednoduše pomocí dvou tlačítek a digitálního displeje. Proces sušení můžete sledovat přes průhledná dvířka s magnetickým uzávěrem. Praktickou součástí sušičky je i tácek na drobky umístěný ve spodní části, což usnadní údržbu sušičky. Vnitřek sušičky otírejte vlhkou houbou a tácy můžete mýt i v myčce nádobí.

Prestižní francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi revoluční pomůcky od vařičů, přes jídelní židle až po sluneční brýle pro děti. Designéři značky Beaba si dávají záležet na tom, aby byly jejich produkty nejvyšší kvality. Všechny produkty péče o děti jsou inovativní a zároveň jednoduché pro použití. Francouzský výrobce Beaba získal od začátku své působnosti množství ocenění od odborných porot, ale také od spokojených rodičů a stejný pocit přinese i do vaší domácnosti.

Vlastnosti

  • sušička potravin a ovoce
  • i na přípravu ovocných kůží, krekrů a jogurtů
  • suší při teplotě 35–80 °C
  • 3D proudění vzduchu
  • 4 tácy na potraviny a jeden tác na drobky
  • průhledná dvířka s magnetickým uzávěrem
  • vysoce kvalitní nerezavějící ocel a sklo
  • atraktivní a moderní francouzský design
  • prvotřídní francouzská kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu30*20*27 cm
ElektronickéAno
Hmotnost1.2 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.