Superpack 4v1 Frozen 2 Disney Educa puzzle, domino a pexeso

Popis produktu

Superpack 4v1 Frozen 2 je výborná sada dětských her s Disney motivem od španělské společnosti Educa, vhodná pro děti od 3 let. Je inspirována populárním animovaným filmem Ledové království 2, který si oblíbili chlapci i dívky po celém světě. Tato sada her poskytne dětem a jejich kamarádům spoustu zábavy. Sada obsahuje čtyři hry v jednom: 2 x puzzle, pexeso a domino. Obrázky puzzle mají 2 x 25 dílků. Sada puzzle, pexesa a domina představuje skvělý způsob, jak strávit volný čas. Obrázky ve hře jsou velmi kvalitní a plné barev.

Dětské puzzle jsou výbornou logickou hrou na rozvíjení paměťových schopností, představivosti a zároveň je to zábavná forma, jak strávit nejen dlouhé zimní večery. Puzzle se po sestavení dají slepit a pověsit na zeď jako obrázek nebo znovu rozložit a uložit do krabičky. Lepidlo není součástí balení. Pexeso je nadčasová hra, která děti zabaví na dlouhou dobu. Hrou s pexesem a vévodí si děti trénují vizuální paměť.

Educa je španělská společnost specializující se na výrobu logických hraček, vzdělávacích her či puzzle. SuperPack Frozen II je kvalitní evropský výrobek splňující všechna bezpečnostní a kvalitativní kritéria. Díky hračkám Educa se dítě naučí každý den něco nového.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry produktu32*24 cm
Rozměry balení41*29*6 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků50
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...