Puzzle PJ Masks SuperPack 4v1 Educa 2x puzzle, domino, pexeso

Popis produktu

Dětské puzzle PJ Masks SuperPack je výborná sada dětských her od španělské společnosti Educa, vhodná pro děti od 3 let. Je inspirována slavnými animovanými superhrdiny z televizní série PJ Masks, kterou si oblíbily mnohé děti. Tato sada her poskytne dětem a jejich kamarádům spoustu zábavy. Sada obsahuje čtyři hry v jednom: 2x puzzle, pexeso a domino. Obrázky puzzle mají 2 x 25 dílků. Sada puzzle, pexesa a domina představuje skvělý způsob, jak strávit volný čas. Obrázky ve hře jsou velmi kvalitní a plné barev.

Dětské puzzle jsou výbornou logickou hrou na rozvíjení paměťových schopností, představivosti a zároveň je to zábavná forma, jak strávit nejen dlouhé zimní večery. Puzzle se po sestavení dají slepit a pověsit na zeď či nástěnku, jako pěkný obrázek nebo znovu rozložit a uložit do krabičky. Pexeso je nadčasová hra, která děti zabaví na dlouhou dobu. Hrou s pexesem a dominem si děti trénují vizuální paměť.

Educa je španělská společnost specializující se na výrobu logických hraček, vzdělávacích her či puzzle. SuperPack PJ Masks je kvalitní evropský výrobek splňující všechna bezpečnostní a kvalitativní kritéria. Díky hračkám Educa se dítě naučí každý den něco nového.

Doprava nad 69
Technické parametry
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné