Stůl Voda&Písek Smoby s dvojitým krytem a loďka s bábovičkami od 18 měsíců

Popis produktu

Rádi byste svým dětem dopřáli skvělou hračku na dvůr či na zahradu? Dětský stolek Voda&Písek Smoby představuje splněný sen pro každé dítě od 18 měsíců, které rádo tráví čas venku a miluje hru s pískem a vodou. Stolek je vyhotoven v krásné barevné kombinaci – zelená, bílá, modrá a červená. Stůl pro děti v sobě skrývá dvě navzájem oddělené komory – jednu naplníte vodou, druhou pískem. Obě komory lze přikrýt vrchním krytem. K tomuto stolku dítě využije sadu hraček, ve které se nacházejí malé hrabičky, lopatka, lodička a dvě bábovičky do písku. Dětský stolek navíc nabízí i otvor pro upevnění slunečníku (není součástí balení), takže si děti během horkých letních dnů mohou hrát v příjemném stínu.

Dětský stolek na hraní je specifický svou multifunkčností. Po sundání vrchního krytu mohou rodiče dát do prázdných komor vodu nebo písek a zábava s bábovičkami, loďkou a jinými hračkami může začít. Po přikrytí vrchním krytem mohou vaše ratolesti na dětském stolku kreslit, obědvat nebo si hrát. S dětským stolkem na vodu a písek si vaše dětičky užijí spoustu zábavných chvil a veselých momentů, ať už při hře samotě, se sourozenci nebo s kamarády.

Při hře se u dětí rozvíjí fantazie, představivost a komunikanční schopnosti. Rozměry dětského stolku jsou 69*69*46 cm. Stolek pro děti dosahuje výšky 46 cm, je stabilní a pevný. Jeho kompaktní rozměry umožňují jeho využití i v malých prostorech, ať už na zahradě nebo na terase bytu. Stolek je navíc vybaven anti UV filtrem, ochranou proti slunečnímu záření, díky čemuž si zachová své zářivé barvy po dlouhou dobu.

Smoby je renomovaný francouzský producent plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*69*46 cm
Celková výška46 cm
Výška pracovní plochy46 cm
Rozměry balení70*17*72 cm
Celková délka69 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,3 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.