Stůl pískoviště Summer Écoiffier s vodním mlýnem a 7 doplňků od 18 měsíců

Popis produktu

Stolek na vodu a písek Summer od francouzského Écoiffier je skvělá hračka pro všechny chlapce a dívky již od 18 měsíců. Stolek na písek a vodu je vyhotoven v krásném modrém provedení, takže zaujme každé dítě na první pohled. Stolek na zahradu nabízí bohatou sadu doplňků: konvičku, lopatku, hrabičky, kyblíček, sítko na písek a bábovičku. Stolek se podobá dětskému hradu a tento dojem umocňuje i strážní věž s vodními mlýny, přes které může dítě směle lít vodu. Jednotlivé části stolku jsou odnímatelné, dítě může stolek naplnit vodou nebo pískem.

Jednotlivé části stolku jsou odnímatelné a snadno se přizpůsobí potřebám dítěte. Stolek na vodu a písek je vyhotoven z kvalitního a odolného plastového materiálu. Rozměry tohoto multifunkčního dětského stolku jsou 50*37*66 cm. Celková výška stolku je 66 cm. Při hře se stolkem se u dětí rozvíjí fantazie a představivost, také jemná motorika. Je to skvělá hračka na dětská pískoviště, do zahrad a dvorů. Rodiče mohou stolek jednoduše sbalit a vzít na dovolenou u moře. S hračkou se zabaví i několik dětí, sourozenci i kamarádi.

Francouzský výrobce Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou výrobu s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50 x 37 x 66 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.