Zahradní stůl pískoviště s vodní hrou Water&Sand Smoby s krytem a loďka s bábovičkami od 18 měsíců

Popis produktu

Zahradní stůl pískoviště s vodní hrou Water&Sand od francouzského Smoby potěší všechny děti od 18 měsíců, které si rády hrají s pískem a vodou. Pevný plastový stůl se 4 stabilníma nohama je vyhotoven v nádherné barevné kombinaci zelené, bílé, modré a červené, stane se ozdobou každé zahrady. Ve stolku se nacházejí dvě navzájem oddělené komory – jednu naplníte vodou, druhou pískem. Obě komory lze po každé hře přikrýt vrchním krytem. K tomuto stolku dítě využije 5dílnou sadu doplňků, ve které se nacházejí malé hrabičky, lopatka, lodička a dvě bábovičky do písku.

Dětský stolek na hraní je specifický svojí multifunkčností. Po sejmutí vrchního krytu mohou rodiče dát do prázdných komor vodu nebo písek a zábava s bábovičkami, loďkou a jinými hračkami může začít. Po přikrytí vrchním krytem mohou vaše ratolesti na stolku kreslit, obědvat nebo skládat stavebnice či si hrát společenské hry. Stolek je vybaven také otvorem pro upevnění slunečníku (není součástí balení), takže si děti během horkých letních dnů mohou hrát v příjemném stínu.

S dětským stolkem na vodu a písek si vaše dítě užije spoustu zábavných chvil a veselých momentů, ať už při hře o samotě, se sourozenci nebo s kamarády. Při hře se u dětí rozvíjí fantazie, představivost a komunikační schopnosti. Rozměry dětského stolku jsou 69*69*46 cm. Stolek pro děti dosahuje výšky 46 cm, je stabilní a pevný. Jeho kompaktní rozměry umožňují jeho využití i v malých prostorách, ať už na zahradě nebo na terase bytu. Povrch stolku je chráněn anti UV filtrem, díky čemuž si zachová své krásné barvy i po letech používání.

Renomovaný francouzský výrobce Smoby přináší dětem moderní hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*69*46 cm
Celková výška46 cm
UV filterAno
Hmotnost4 kg
Set produktůNe
gift SS2024ECO0304 Formičky do piesku
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.