Stůl pro zahradníka borovicový Aksent planter table Exit Toys velký objem 45 litrů

Popis produktu

Stůl pro zahradníka Aksent planter table od holandské značky Exit Toys potěší všechny malé zahradníky a zahradnice už od 3 let. Zahradní stolek hravým způsobem učí děti o přírodě, zjišťují, jak rychle dokážou rostlinky vyrůst, jaký typ půdy je pro ně nejvhodnější a jak o ně mají pečovat. Dřevěný stolek je díky svým rozměrům 94*50*68 cm velmi kompaktní, stojí na 4 pevných a stabilních nohách, snadno jej umístíte kdekoli v zahradě nebo dvoře. Vejde se do něj až 45 litrů substrátu, hlíny nebo písku, umožňuje přístup ze všech stran, takže v něm moůže pěstovat rostlinky i několik dětí.

Speciální tkanina na dně stolku umožňuje nadbytečné vodě odtéct a tím zajistí rostlinám optimální růst. Při výrobě bylo použito impregnované borovicové dřevo ze Skandinávie s certifikací FSC 100%, které je získáváno těžbou v souladu s přísnými standardy lesního hospodářství. Díky moderním výrobním postupům byla zajištěna dlouhá životnost stolku, který mohou děti po sestavení ihned začít používat, a vyznačuje se vysokou odolností vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Vyvýšený stolek rovněž brání přístupu domácích zvířat, takže děti budou pěstovat rostlinky v čistém prostředí. Jeho celková váha je 15 kg.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71, FSC. Dřevěná pískoviště a stoly pro zahradníky se vyznačují originálním holandským vzhledem a umožňují dětem trávit čas na čerstvém vzduchu, kreativně se rozvíjet a vytvářet si pozitivní vztah k přírodě. Díky kvalitnímu přírodnímu materiálu vydrží ve vaší rodině dlouhá léta.


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu94*50*68 cm
Celková výška50 cm
Hmotnost15 kg
Objem L45 L
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.