Stůl pro zahradníka borovicový Aksent planter table Deluxe Exit Toys Stůl pro zahradníka borový

Popis produktu

Stůl pro zahradníka Aksent planter table od holandské značky Exit Toys potěší všechny malé zahradníky a zahradnice už od 3 let. Zahradní stolek hravým způsobem učí děti o přírodě, zjišťují, jak rychle dokážou rostlinky vyrůst, jaký typ půdy je pro ně nejvhodnější a jak o ně mají pečovat. Dřevěný stolek je díky svým rozměrům 94*50*68 cm velmi kompaktní, stojí na 4 pevných a stabilních nohách, snadno jej umístíte kdekoli v zahradě nebo dvoře. Vejde se do něj až 45 litrů substrátu, hlíny nebo písku, umožňuje přístup ze všech stran, takže v něm může pěstovat rostlinky i několik dětí.

Přizpůsobitelný fóliový kryt s funkcí pařeniště pomůže rostlinkám rychleji růst, zajišťuje jim dostatečnou vlhkost a také je chrání i před nepříznivým počasím. Chlapci a dívky mají k dispozici také 3dílnou sadu zahradního nářadí, takže budou mít ještě realističtější zážitek při sázení, přesazování nebo kypření půdy. Speciální tkanina na dně stolku umožňuje nadbytečné vodě odtéct, takže mají rostlinky podmínky pro optimální růst.

Při výrobě bylo použito impregnované borovicové dřevo ze Skandinávie s certifikací FSC 100%, které je získáváno těžbou v souladu s přísnými standardy lesního hospodářství. Díky moderním výrobním postupům byla zajištěna dlouhá životnost stolku, který mohou děti po sestavení ihned začít používat, a vyznačuje se vysokou odolností vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Vyvýšený stolek rovněž brání přístupu domácích zvířat, takže děti budou pěstovat rostlinky v čistém prostředí. Jeho celková váha je 15 kg.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71, FSC. Dřevěná pískoviště a stoly pro zahradníky se vyznačují originálním holandským vzhledem a umožňují dětem trávit čas na čerstvém vzduchu, kreativně se rozvíjet a vytvářet si pozitivní vztah k přírodě. Díky kvalitnímu přírodnímu materiálu vydrží ve vaší rodině dlouhá léta.


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu94*50*68 cm
Celková výška50 cm
Hmotnost15 kg
Objem L45 L
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.