Stůl na kreslení a tvoření My Very First Desk Maxi Abrick Écoiffier se židlí a omalovánky s kostkami od 12–36 měsíců

Popis produktu

Stůl na kreslení a tvoření My Very First Desk Maxi Abrick od francouzského výrobce Écoiffier představuje vynikající dárek pro všechny kreativní děti od 1 do 3 let. Zeleno-bílý stolek s modrými detaily je ozdoben obrázky veselých zvířátek, barevnými písmenky a čísly. Na didaktický stolek se dají připojit 4 velké kostky, se kterými se dítě učí rozeznat různé barvy, čísla a poznává nová zvířátka. Veselé omalovánky s pastelkami pomohou dětem rozvíjet jemnou motoriku, fantazii a představivost. Jednotlivé doplňky na kreslení a malování se dají uložit do červeného kelímku, na poličku nebo do modré zásuvky.

O pohodlí dítěte se postará židle bez opěradla s výškou 20 cm, na níž vydrží dítě sedět i po delším čase. Kreativní stolek je vyroben z kvalitních plastových materiálů, stojí na 4 pevných a stabilních nohách. Nabídne dětem dostatek místa na rozvíjení svých uměleckých talentů při jakékoliv kreativní činnosti. Při hře na žáky a učitele si také osvojí správné učební návyky. Rozměry stolku jsou 43*20*48 cm, takže nezabírá mnoho místa a ozdobí každý dětský pokojíček. Je maximálně přizpůsoben potřebám nejmenších dětí, které se s ním zabaví na dlouhé roky.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem ty nejlepší hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu43*20*48 cm / 20*20*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,83 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.