Set fotbalový stůl Challenger Smoby a fotbalový set s kužely a míčem od 6 let

Popis produktu

Set hraček fotbalový stůl Challenger a fotbalový set s kužely je ideální sada pro každého malého fotbalistu. Fotbalový stůl je vhodný pro děti od 6 let, fotbalový set s kužely již od 5 let. Obě tyto kvalitní hračky pocházejí od francouzského výrobce Smoby, který si záležet na realistickém designu a kvalitě plastových komponentů, což se odráží na precizní hladkosti povrchů a jejich naprosté bezpečnosti. Fotbalový stůl s fotbalovým setem tvoří dokonalou hračku vhodnou pro každého fotbalového nadšence. Hračky jsou vhodné i do exteriéru, díky čemuž stráví děti spoustu zábavy na čerstvém vzduchu. Cenově zvýhodněný fotbalový stůl a fotbalový set s kužely se k sobě výborně hodí a spolu tvoří ideální hračku, se kterou stráví děti nekonečně mnoho hodin plných soutěžení a smíchu.

Fotbalový set Smoby od 6 let modro-červený

Fotbalový stůl Challenger je fantastická hračka, při níž mohou děti objevovat radost z fotbalu v případě, že ho nemohou hrát venku. Je vhodný pro děti od 6 let. Součástí fotbalového stolu jsou 2 míčky, které jsou nezbytné pro vzrušující fotbalové zápasy. Balení obsahuje i fotbalový set s kužely a míčem, který dětskou zábavu ještě znásobí. Dětský fotbalový stůl je robustní, s moderními liniemi a barvami pro dynamický vzhled, skvělý doplněk do dětského nebo hrací pokoje. Hrací plocha je velká 74*47 cm, má zelenou barvu jako opravdová tráva. Rukojeti jsou pohodlně tvarované a protiskluzové, součástí jsou i kuličky na počítání skóre za oběma brankami hracího stolku. Tato úžasná masivní hračka pro celou rodinu je zárukou dlouhých hodin plných zábavy a soutěžení. Vyzvěte svých nejbližších příbuzných a přátelé na sportovní hry a soutěže, při kterých vám čas uběhne zábavně a velmi rychle.

Hrací stůl Smoby je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů, takže je velmi bezpečný a maximálně stabilní. Jeho moderní design, skvělé detaily a nezbytné míčky zlákají na hru každého člena rodiny. Rozměry stolu na hraní fotbalu jsou 106*69*74 cm. Prostřednictvím fotbalového stolku se rozvíjí jemná motorika, koncentrace a trpělivost dětí. Také se mohou učit o dodržování pravidel, o základních pravidlech fotbalu. Hraní fotbalu podněcuje i zdravou soutěživost, děti se chtějí zlepšovat, chtějí být nejlepší. Je to výborná hračka, při níž se dítě hravým způsobem rozvíjí a zabaví se s ní a se svými kamarády velmi dlouho, proto neváhejte a zakupte ji i svým ratolestem.

Fotbalový set Smoby s kužely od 5 let

Fotbalový set Smoby pro malého fotbalistu od francouzského výrobce potěší chlapce od 5 let. Fotbalová sada obsahuje všechny základní věci důležité při výcviku a tréninku. Balení obsahuje 4 cvičné kužely, 4 vlajky, 4 dresy, kartičky a fotbalový míč. Fotbalová souprava má pěkný motiv známé fotbalové ligy Champions League, kterou jistě pozná nejeden fotbalový fanoušek. Dětský set na fotbal potěší všechny malé milovníky fotbalu.

Cvičný set na fotbal může být efektivní a univerzální pomůckou při fotbalovém tréninku. Do tréninku se dá takto snadno zapojit fantazie a kreativní přístup. Například po rozestavění kuželů po trávníku nebo jiné pevné ploše trénuje dítě vedení míče mezi překážky. Z vlajek se může naznačit fotbalová branka a následně nacvičovat střílení gólů a přesnost. Může hrát i více hráčů najednou, na což vhodně poslouží různobarevné dresy.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s realistickým designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé fotbalisty. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu. Sada fotbalového stolu s fotbalovým setem s kužely je tou správnou volbou pro každého malého milovníka fotbalu.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 6 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu106*69*74 cm
Celková výška74 cm
Rozměry balení105*56*11 cm
Celková délka106 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost7,70 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné