Dřevěný stolní fotbal Galaxy Flipper Pinball Janod #VALUE!

Popis produktu

Dřevěný stolní fotbal Galaxy Flipper Pinball je úžasná hračka pro děti vhodná od 3 do 8 let. Stolní fotbal pro dětimotiv vesmíru, spodní část má totiž pěkné tmavomodré zbarvení s hvězdami a planetami. Tato dřevěná dětská hračka je zjednodušenou formou klasického stolního fotbalu, protože hráči mají pod kontrolou jen branku, kterou je třeba chránit před útoky soupeře. Nic není lepší než ten pocit, když se vám podaří trefit se do soupeřovy branky a dát gól. Dopřejte tuto zábavnou hru svým nejmenším a zaručíte jim tak nejen dny bez nudy, ale i posilování jemné motoriky a vzájemné soutěživosti. Je to krásná nadčasová hračka pro každé dítě, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože kromě atraktivního designu jsou velmi nápomocné při optimálním vývoji dítěte. Všechny hračky Janod mají jistý edukační význam. Ovlivňují mentální a fyzický rozvoj dítěte, výjimkou není ani mini stolní fotbal pro děti. Manipulací s mini fotbalem se rozvíjí jemná dětská motorika a hmatová citlivost. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Společnost Janod se zabývá produkcí kvalitních a originálních dřevěných hraček s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • mini stolní fotbal s vesmírným motivem
  • dřevo má certifikát FSC
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodný pro děti od 3 do 8 let
  • rozměry 54*37,5*7 cm
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky
  • v praktickém balení
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • atraktivní francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu54*37,5*7 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...