Dřevěný fotbalový stůl Powerplay 4v1 Smoby – stolní fotbal, kulečník, hokej a tenis od 8 let

Popis produktu

Fotbalový stůl PowerPlay 4v1 je úžasný hrací stůl, který v sobě spojuje hned několik zábavných her. Je vhodný pro děti od 8 let, zabaví se s ním chlapci i dívky. Součástí fotbalového stolu jsou 3 další desky, díky kterým se jednoduše přemění na kulečníkový stůl, stolní tenis nebo stolní hokej. Všechny potřebné doplňky na hraní těchto sportů jsou součástí balení: kulečníková tága a koule, rakety a míče na stolní tenis, fotbalové míče a puky. Tato úžasná masivní hračka pro celou rodinu je zárukou dlouhých hodin plných zábavy a soutěžení. Vyzvěte své nejbližší příbuzné a přátele na sportovní hry a soutěže, při kterých vám uběhne čas velmi rychle.

Multifunkční hrací stůl Smoby je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů, takže je velmi bezpečný a maximálně stabilní. Jeho moderní design, skvělé detaily a nezbytné pomůcky na 4 různé sporty zlákají na hru každého člena rodiny. Prostřednictvím sportovních her fotbalu, hokeje, tenisu a kulečníku se rozvíjí jemná motorika, koncentrace, trpělivost dětí. Také se mohou učit o dodržování pravidel, o základních pravidlech těchto sportů. Hraní fotbalu a ostatních 3 her podněcuje i zdravou soutěživost, děti se chtějí zlepšovat, chtějí být nejlepší. Je to výborná hračka, při níž se dítě hravým způsobem rozvíjí a zabaví se s ní i se svými kamarády velmi dlouho, proto neváhejte a zakupte ji i svým ratolestem.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s realistickým designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu. Rozměry stolu na hraní jsou 120*90*86 cm. Velikost hrací plochy je 94*60 cm.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu120*90*87 cm
Celková výška90 cm
Rozměry balení114*80*30 cm
Celková délka120 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost39 kg
Note94*60 cm - playing surface
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.