Dřevěný fotbalový stůl BBF Champions Smoby se 2 míčky od 8 let

Popis produktu

Dřevěný stolní fotbal BBF Champions je originální fotbalový stůl, který má francouzský původ. Fotbalový stůl má jedinečný, nejmodernější design a pevnou robustní konstrukci, která snese i hrubší zacházení. Čtyři teleskopické tyče s pohodlnými černými rukojeťmi umožňují snadné ovládání. Fotbalový stůl Smoby je vhodný pro 2-4 hráče fotbalu. Základ stolu je dřevěný, působí velmi přirozeně a nadčasově. Hrací plocha je imitací fotbalového trávníku, její velikost je 94*60 cm. Stůl má zabudovaný zachycovač míčků a také počítadla gólů na obou stranách.

Stolní fotbal je už dlouhá léta oblíbenou zábavou jak pro děti, tak i pro dospělé. Při stolním fotbalu hráči velmi zábavnou formou procvičují své reflexy, trénují svou rychlost, přesnost a postřeh. Stolní fotbal je velmi dobře vyvážený a jsou k němu dva kvalitní korkové míčky. Je určen pro děti od 8 let, ale zahrát si mohou i dospělí. Je to výborná hračka, při níž se dítě hravým způsobem rozvíjí a zabaví se s ní i se svými kamarády velmi dlouho, proto neváhejte a zakupte ji i svým ratolestem. Součástí dřevěného stolního fotbalu jsou 2 míčky, které jsou nezbytností při napínavých fotbalových zápasech.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s realistickým designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu. Rozměry stolu na hraní jsou 120*90*84 cm.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu120*90*84 cm
Celková výška84 cm
Rozměry balení113*78*16 cm
Celková délka120 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost26 kg
Note94*60 cm - playing surface
Barvačerno-červená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.