Stavebnice závodní dráha s vítězem Abrick Écoiffier se 4 autíčky a postavičkou od 18 měsíců

Popis produktu

Stavebnice závodní dráha s vítězem Abrick je vynikajícím dárkem pro všechny milovníky aut a závodů již od 18 měsíců. Realistický závodní okruh zaujme závodníky svým moderním vzhledem a atmosférou jako během skutečných závodů. Závodní dráha je vybavena terminálem pro kontrolu autíček pro vstupem na okruh, nechybí ani místo pro vítěze závodů. Součástí balení jsou i různé značky, startovací pozice se signalizací, takže se děti mohou těšit na hodiny skvělé zábavy. Čekají na ně i 3 závodní auta s propracovanými detaily a čísly. Při problémech s kolizí během závodů děti nasadí na dráhu oranžové autíčko – Safety car, které je vybaveno i lanem na odtažení poškozených aut.

Sada autíček, závodní dráha, vlajky a další doplňky dělají z dětské stavebnice Abrick tu nejlepší hračku pro děti, které mají rády svět závodů a adrenalinu. Všechny stavební dílky této dětské stavebnice jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou kombinovatelné s dílky jiných stavebnic Abrick. Dílky se snadno skládají a zároveň snadno rozkládají. Rozměry stavebnice pro děti jsou 72*46*23 cm. Manipulací s autíčky si děti rozvíjejí jemnou motoriku a manuální dovednosti. Při závodech se rozvíjí jejich fantazie a kreativita, také logické myšlení, paměť a soustředění. Stavebnice řady Abrick jsou také vhodné do předškolních zařízení.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu72*46*23 cm
Celková výška23 cm
Celková délka72 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,45 kg
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.