Stavebnice Abrick - závodní stanovisko Écoiffier s 2 auty 37 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick - závodní stanovisko je určena pro všechny malé závodníky! Závodní stanovisko obsahuje vše, co k takovému prostředí patří. Startovací plocha se semaforem, dvě závodní autíčka, pumpu na doplnění benzínu mezi koly, televizní kameru a jiné. Vhodné k doplnění stavebnic Abrick s tématikou závodního okruhu, nebo samostatně. 37 barevných dílků této dětské stavebnice je vyrobeno z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou kombinovatelné s dílky jiných stavebnic Écoiffier Abrick

Stavebnice tohoto druhu jsou vhodné pro všechny děti od 18 měsíců, jsou bezpečné, lehké, barva je nestíratelná a zdraví neškodná. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, pozornosti, rozeznávání barev. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a zahánějí nudu - dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Vhodné jsou také do předškolních zařízení.

Dílky jsou přiměřeně velké, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Rozměry stavebnice jsou 30*20*21 cm. Francouzská firma Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Výrobky v kategorii dětské stavebnice nejsou tím jediným, co tato úspěšná firma vyrábí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu30*20*21 cm
Rozměry balení60*40*20 cm
Hmotnost0,42 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...