Stavebnice Abrick Velký zámek pro princeznu Écoiffier s kočárem a princeznou tyrkysový od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Velký zámek pro princeznu se bude líbit všem malým princezničkám. Pohádkový zámek v barevné kombinaci tyrkysové, růžové a bílé barvy obsahuje vše, co k takovému prostředí patří. Zámek se čtyřmi věžičkami a královskou síní je připraven uvítat rytíře a krásnou princeznu v růžovém kočáru s bílým koníkem. Princezna má k dispozici velkou jídelnu se stolem a židlemi a komnatě je připravena pro princeznu královská postel. S statečným rytířem si může prohlédnout své království z vysokých hradeb.

Abrick stavebnice pro dívky se dá kombinovat s dílky a kostkami jiných stavebnic Abrick od francouzského výrobce Écoiffier. Dílky jsou přiměřeně velké, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Écoiffier stavebnice z řady Abrick jsou bezpečné, lehké, barva je nesmazatelného a zdraví neškodná. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, pozornosti, rozeznávání barev apod. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a zahánějí nudu - dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Vhodné jsou také do předškolních zařízení.

Všechny dílky této dětské stavebnice jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran. Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí. Rozměry stavebnice jsou 30*30*36 cm. Stavebnice pro děti je skvělým dárkem pro dívky od 18 měsíců.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu30*30*36 cm
Rozměry balení59*40*52 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,290 kg
Barvatyrkysová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...