Stavebnice zámek s princeznou Abrick Écoiffier a princ s kočárem a nábytkem od 18 měsíců

Popis produktu

Stavebnice zámek s princeznou Abrick je tím nejlepším dárkem pro všechny děti a zejména holčičky od 18 měsíců, které mají rády pohádky o princeznách a princích. Pohádkový zámek v odstínech růžové, fialové a bílé barvy se zlatými doplňky obsahuje vše, po čem touží každá malá princezna. Na zámku se vypíná 6 věžiček a jeho dominantou je velká jídelna se stolem a židlemi. Součástí sady je i figurka princezny a prince, který si po ni přijde v kočáru, ve kterém je zapřažen krásný hnědý koník. Dítě se potěší i dalším doplňkům, mezi které patří i nábytek a naplno se bude bavit při vymýšlení různých dobrodružství a příhod, které potkají budoucího krále a královnu. Rozměry stavebnice jsou 30*24*38 cm.

Abrick stavebnice pro dívky se dá kombinovat s dílky a kostkami jiných stavebnic Abrick od francouzského výrobce Écoiffier. Dílky jsou přiměřeně velké, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Všechny dílky této dětské stavebnice jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, pozornosti, rozeznávání nových barev a tvarů. Pohádková stavebnice pro dívky je vhodným prostředkem pro rozvoj komunikačních a vyjadřovacích schopností, protože si děti při hře s kostkami vymýšlejí vlastní příběhy. Také si rozvíjejí fantazii a kreativitu, se zámkem si zahrají na dlouhé hodiny spolu se svými kamarády nebo i samotné.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu30*24*38 cm
Celková výška38 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,3 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.